
Sale bij Wolterinck
Accessoires Spring SALE, met kortingen tot wel 50% Lees meer
We zochten bij Wolterinck naar een duurzame oplossing voor een luxe wandafwerking op basis van leer, met een eigen karakter en volledig uit restmateriaal van de leerverwerking opgebouwd. In samenwerking met Alphenberg, die de techniek ontwikkelde, ontstond een vlechtwerk, genaamd Braid. De tegels kunnen onderling met elkaar worden verbonden zonder dat je dat ziet. Daardoor ontstaat het effect van eindeloze banen.
Via onderstaande link kunt u een interview met Marcel Wolterinck over dit nieuwe product bekijken. Als u naar beneden scrolt, ziet u de video staan onder ‘Wolterinck in de media’.
Link naar video: Over ons
Nu in de boekhandel: het zakenblad Quote met daarin een groot interview met Marcel Wolterinck. Deze special van Quote staat in het teken van wonen. Lees meer
Wolterinck ontwierp voor Borek een loungecollectie in een teak met ronde en enigszins rechte belijning, wat tot een spannend design heeft geresulteerd. Lees meer